ANA PANEL

İş Akış Şeması

Tarafınıza verilen şifreyi ilk kullanışta panelinizden değiştiriniz.

Salonlar kısımından  +Yeni Ekle butonu ile salonlarınızı ve kapasitelerini sisteme tanımlayınız.Kapasite aynı anda ,aynı saatte kaç kişi salona girebilir. Örnek : Pilates : 5 

İşletmenizde çalışan veya dışarıdan çalışacağınız uzmanları sisteme tanımlayınız.Eğitmenler,Diyetisyenler,Fizyoterapistler kısımlarından +Yeni Ekle butonu ile çalıştığınız uzmanları bilgileri ile sisteme tanımlayınız.Kayıt esnasında gireceğiniz e mail adresi ile oluşturacağınız şifre bilgileri ile , ilgili uzman sisteme giriş yapabilir.

Müşterilerinizi sisteme eksiksiz olarak tanımlamaya çalışınız.Özellikle yaş,cinsiyet,kilo,dinlenik nabız egzersiz esnasında sistemin ihtiyacı olan verilerdir.

Müşterilerinizi sisteme eksiksiz olarak tanımladıktan sonra SATIŞ kısımından almış olduğu paket ve seans sayısını tanımlayınız.Bu kısım boş kalır ise ilgili uzmanlar seans planlaması yapamaz.

Müşterilerinizi , ihtiyacı olan uzmanı seçerek ona atayınız.Uzmanlar tüm müşterilerinizin bilgilerini göremezler.Sadece kendilerine atanmış müşterilerinizin bilgilerini görebilir.Güvenlik nedeni ile yeni kayıt açamazlar.Yeni kayıt işlemleri sadece işletme panelinden yapılabilir.

Göğüs Nabız Bandı Nasıl Kullanılır ?