Smart Digital Twin

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital ikiz, fiziksel bir nesnenin sanal bir modelidir. Nesnenin yaşam döngüsünü kapsar ve davranışı simüle etmek ve işlemleri izlemek için nesnedeki sensörlerden gönderilen gerçek zamanlı verileri kullanır. Dijital ikizler, bir fabrikadaki tek ekipman parçalarından rüzgar türbinleri ve hatta tüm şehirler gibi tam kurulumlara kadar gerçek dünyadaki pek çok öğenin kopyasını oluşturabilir. Dijital ikiz teknolojisi, bir varlığın performansını denetlemenize, olası hataları belirlemenize, ayrıca bakım ve yaşam döngüsü hakkında daha bilinçli kararlar almanıza olanak tanır.

Dijital ikiz mobil uygulamamız, fiziksel varlıkların veya sistemlerin dijital kopyalarını takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Gerçek zamanlı verilerle donatılmış bu dijital ikizler, performans izleme, bakım planlaması ve analiz yapma gibi işlevler sunar.

Uygulamamız, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumludur. Desteklenen sürüm bilgilerini mağaza sayfasında bulabilirsiniz.

Uygulama üzerinden fiziksel varlıklarınızın gerçek zamanlı verilerini ve grafiksel hareketlerini görebilirsiniz. Bu veriler, sensörler ve diğer veri toplama cihazlarından toplanır ve dijital ikiz modeline entegre edilir.

Evet, uygulamamız üzerinden bakım ve onarım işlemlerini planlayabilir, takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Bunun için teknik destek alanını kullanabilirsiniz.

Evet, uygulamamız kullanıcı verilerini ve iletişimlerini korumak için güçlü güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Verileriniz şifrelenir ve sadece yetkili kullanıcılar tarafından erişilebilir.

Evet, uygulamamızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri desteği sunuyoruz. Uygulama içindeki  “Teknik Destek” bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamamız düzenli olarak güncellenir ve yeni özellikler eklenir. App Store veya Google Play Store üzerinden güncellemeleri kontrol edebilir ve otomatik güncelleme seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Öncelikle cihazınızda enerji olup olmadığını kontrol ediniz ,eğer wifi bağlantısı kullanıyorsanız , wifi nin açık olduğundan emin olunuz. Cihazınız açık , enerjisi var ve wifi sorununuz yok ve hala bağlantı kuramıyorsanız lütfen teknik destek talebinde bulununuz.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.